Neden Filo Kiralamayı Tercih Etmelisiniz?

Neden Filo Kiralamayı Tercih Etmelisiniz?

Uzun dönem araç kiralama, özellikle son dönemlerde sıklıkla tercih edilen bir hizmettir. Pek çok açıdan avantaj sağlayan bu hizmet, filo kiralama olarak da anılmaktadır. Bahsedilen avantajların başında ise, kısa dönem kiralamadan daha uygun fiyatlara araç kiralama imkânı sunması gelmektedir. Çünkü uzun dönem araç kiralama hizmetinde fiyatlar neredeyse yarı yarıya düşmektedir. Buna ek olarak bu uygun fiyatlı araç kiralama hizmeti sırasında aksi bir anlaşma yapılmadığı takdirde araç vergileri ve bakım masrafları araç kiralama şirketleri tarafından karşılanmaktadır. Peki, uzun dönem araç kiralama hizmetini tercih etmek için diğer sebepler nelerdir?

Filo Kiralama ile Araç Masrafları Tarihe Karışıyor

Filo kiralama hizmetinin en önemli avantajlarından birisi araçların pek çok zahmetinden ve masrafından muaf olmayı sağlamasıdır. Çünkü şirketler için araç kiralama yerine satın almak, oldukça masraflı bir durumdur. Satın alınan araçların ÖTV ve MTV vergilerinin ödenmesi ve düzenli olarak bakımlarının yaptırılması gerekmektedir. Tüm bunlar, şirketlerin hem zaman kaybetmesine hem de maddi anlamda zarar etmesine neden olmaktadır. Ancak filo kiralama Ankara hizmeti sayesinde bunlar ile uğraşmak zorunda kalmaz, tüm zamanınızı ve bütçenizi işleriniz için harcama imkânı bulursunuz

Kiralanan Filo Rahatlıkla Güncellenebiliyor

Uzun dönemli olarak kiralanan araçlar belli aralıklar ile güncellenebilmektedir. Çünkü şirketler bazı dönemlerde farklı araç modellerine ihtiyaç duyabilirler. Bu anlamda ticari araç kiralama ve ekonomik sınıf araç kiralama hizmeti sunan firmalar, araç yenileme imkânı tanımaktadır. İşte bu tam da bu nedenle uzun dönem araç kiralama hizmeti oldukça avantajlıdır. Çünkü her zaman en yeni ve en son teknoloji araçları kullanma imkânına sahip olmak büyük bir avantajdır.

Garanti Kapsamı ve Araç Bakımları

Tüm bunların yanında filo kiralama Ankara hizmetinin sağladığı bir diğer avantaj ise, araçların kilometre sınırı aşılmadığı sürece araç kiralama şirketinin garanti kapsamı altında olmasıdır. Bu anlamda herhangi bir kaza ve arıza durumunda firmanın yol yardım servisini arayabilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Yine araçlarınızın bakımlarını düşünmek durumunda kalmazsınız.  Eğer siz de hem vakitten tasarruf etmek hem de masraflardan kurtulmak istiyorsanız uzun dönem araç kiralamayı tercih edebilirsiniz. Bunun için hemen bizimle iletişime geçebilir, ticari araç kiralamaekonomik sınıf araç kiralama ve 4X4 araç kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.