Aksu Filo Kiralama, ülkemizin en büyük araç kiralama markalardan biri olma yolunda emin adımlar ile hizmetleri ile yanınızda. Yaklaşık 19 yıllık tecrübesi ile müşteri memnuniyetini baz alarak sunduğu hizmetler ile her türlü filo kiralama ihtiyacınızı karşılamaktadır.Aksu filo kiralama olarak özellikle 4x4,ticari araç, pick-up, arazi aracı vb. kategorilerde sunduğu kaliteli araçları ile sizlere farkını hissettiriyor. Firma olarak her zaman ödediğiniz paranın karşılığını en iyi şekilde vermeye çalışıyor ve siz müşterilerimizin öneri ve görüşlerine önem veriyoruz. Sektörde bulunduğumuz 19 yıl için sayısız müşteri deneyimi ve hizmetimiz ile kendimizi kanıtlamış bulunuyoruz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına kiraladığınız araçlar sizlere teslim edilmeden güvenlik kontrolünden geçirilmekte ve sizlere en güvenli şekilde teslim edilmektedir.Aksu filo kiralama olarak sizlere en uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Bununla birlikte sektörel bazda her zaman kendimizi geliştiriyor ve sizlere verdiğimiz hizmet kalitesini her geçen gün arttırıyoruz. Bu kapsamda Aksu Filo Kiralama sektör açısından önemli bir aktördür.

Aksu Filo Kiralama Olarak Misyonumuz

Müşterilerimizin kısa ve uzun dönemli filo kiralama ihtiyaçlarını çözüm olan Rent a Car firmamız, toplum için değer oluşturarak sürekli gelişen kurumsal ve güvenilir bir araç kiralama firmasıdır. Bu bağlamda müşteri merkezli hizmet anlayışı ile tam olarak istenilen hizmeti, kaliteli ve uygun öneriler ile çözüme kavuşturmanın yanında ayrıca müşterilerimiz ile kalıcı bir hizmet bağı kurmaktır.

Aksu Filo Kiralama Olarak Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen, daima kaliteli ve uygun çözümler sunan filo kiralama hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Ayrıca firmamız uzman ve çözüm odaklı kadrosu ile sorunsuz ve güvenli bir şekilde yerli, yabancı müşterilerine avantajlı hizmetler sunmayı ilkeleri arasında yer vermektedir.